Kuidas leida odavaid tooteid? Soodsad tooted kastiga

Odavaid tooteid saab ikka ja alati erilistest kohtadest. Eestis on turu olukord muutunud selliseks kus hulgimüüjad hoiavad hinda kõrgel ning jaekettidel puudub tahtmine ise tooteid maale tuua ja hindadega julgelt alla tulla. Soodsaid tooteid leiab veebipoodidest ning tutvuste kaudu ringi vaadates. Muidugi saab soodsamad hinnad ka suurematest Euroopa riikidest nagu näiteks Soome, Poola, Saksamaa. Seal hoiab turg ja konkurents hinnad madalamal. Toorainehinnad on kasvanud, käibemaks Eestis on kasvanud kuid siiski kutsusime ellu KASTIGA.ee veebikaubamaja, et Teieni tuua parimad hinnad hoolikalt valitud esmatarbekaubale.

 

Meie valikus on väga soodsad ja püsivad tavahinnad, mida näitame jaekettide tavahinnaga võrreldes. Lisaks suurepärasele püsivalt madalale hinnale pakume ka astmelist soodustust kui ostate meie tooteid täiskastiga. Ühe täiskasti ostmisel rakendub soodustus -5% ning kahe ja rohkema täiskasti ostmisel juba -10%, mis teeb tehingu kindlasti üheks Eesti parimaks. Osta endale, perele ja tuttavatele ning võidad hinnas!

 

Ära saa tünni! Kastiga.ee

Meie tootevalikus on tuntud brändid erinevatelt maailma suurbrändidelt ning sellega seoses võite kindlad olla, et toode on turul levinud ja kvaliteetne. Samuti on meie tooted alati kvaliteetsed ning parim enne ei ole möödas! Meil on värske kaup kui tootele ei ole märgitud teisiti. Me ei viska kindlasti kaupa ära vaid realiseerime selle vastavalt kauba olemusele. Üldjuhul me aegunud tooteid edasi ei müü vaid pakume seda kas Sumenale või tarbime ise.

Tõeline hinnapomm meie tootevalikus on Pampers niisked salvrätikud, mida leiab meilt Eesti parima hinnaga! Üks kast (12pakki) toodet Pampers Niisked salvrätikud beebilapid 52tk Sensitive maksab vaid 16.99€, mis teeb ühe paki hinnaks 1.42€. Ühe kaupa ostes on selle toote hind 1.49€, mis on samuti Eesti parim tavahind! Meilt leiab ka soodsad Pampers mähkmed!

Parim hind ei puudu meil ka Finishi nõudepesumasina toodetel – osta mistahes kapslid, loputusvedelik või masinapuhastusvahend Eesti parima hinnaga. Meie valikus on uusimad Finish Ultimate Plus nõudepesumasina kapslid, kus toimeained rakenduvad masinas vastavalt pesutsüklile. Vaata lähemalt meie e-poes kastiga.ee.

Eesti turul ainulaadne on meie Ariel pesukapslite pakkumine. Müüme prantsusmaa turule mõeldud pesugeelkapsleid Ariel, millel on neli erinevat lõhna, mida Eesti jaekauplustes ei leidu. Nendeks on Ariel Citronnelle (sidrunheinaga), Ariel Orange (apelsiniga), Ariel Aloe Vera nind Ariel Aloe Vera Color. Kindlasti olete kuulnud vestlusi või lugenud artikleid, et mujal Euroopas on pesuvahendid parema kvaliteediga – see vastab omal moel ka tõele, sest Arieli Prantsusmaa tehases toodetud pesukapslid on erilise lõhnaga, rohkem konsentreeritud ning tagavad teistmoodi lõhna ning garanteeritult puhta pesu!

Kastiga.ee lehel on üllatusi veel – meil on Eesti parima hinnaga orgaaniline lemmikloomatoit Yarrah samuti leiab meie valikust Rento tooted Sauna ning pakume ka majapidamises vajalikke tooteid nagu mahlakotid või sügavkülmakotid. Nutikad ja odavad ostud kastiga:

Meie tootevalikust leiab tuntud brände nagu Pampers, Ariel, Finish, Persil, Somat, Silan, Skittles, Oreo, Milka, Panasonic, Rento, Bref, Belief, Heavenly, Dove, Fa, Schwarzkopf, KitKat, Prima Dog, Prima Cat, Yarrah, Fairy, Pringles, Lays, Estrella, AirWick, Glade, Mustang, Perwoll, Always, Gillette, Kleenex, Shauma, The Pink Stuff, Scrub Daddy, Cillit Bang, Vanish. Meie kaubavalik muutub ajas kuid toome alati igapäevaselt vajalikud ja Eesti turule sobivad tooted. Hoia silm peal kastiga.ee!
kastiga.ee soodsad

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga